Поява на борту космічної станції «Тяньґун» першого космонавта з Сянґана стала блискучим результатом політики «одна країна, дві системи» — МЗС КНР

Після недавнього успішного запуску пілотованого космічного корабля «Шеньчжоу-23» на китайську орбітальну станцію «Тяньґун» прибула перша космонавтка з Сянґана, що стало блискучим результатом політичного курсу «одна країна, дві системи». Про це заявила в середу офіційна представниця МЗС КНР Мао Нін.

У публікаціях ЗМІ зазначається, що мешканка Сянґана Лі Цзяїн увійшла в історію як перший член четвертого загону китайських космонавтів, що вирушила в космос, перший космонавт зі Спеціального адміністративного району Сянґан і перша жінка, яка приєдналася до програми пілотованої космонавтики Китаю як фахівець з корисного навантаження.

Як зазначила офіційна представниця китайського МЗС, це не тільки чергова віха в історії китайської пілотованої космонавтики, але й загальний тріумф для всіх сянґанських співвітчизників, а також блискучий результат політичного курсу «одна країна, дві системи», що доводить величезну життєздатність і явні переваги цієї політики.

Сянґан прискорено просуває будівництво міжнародного центру інноваційних технологій, констатувала Мао Нін, висловивши надію, що нинішня космічна місія надихне ще більше представників сянґанської молоді внести свій вклад у науково-технічний розвиток країни.


Джерело: Читати оригінал

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Як маленькі квитки можуть розвивати величезний споживчий ринок?
Next post Сі Цзіньпін відповів на лист китайських та американських учнів, які брали участь у програмі «Спільна подорож: дружба між молоддю Китаю та США»